Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl

Przedszkole i żłobek "Kolorowe Kredki" w Nałęczowie, jest miejscem w którym staramy się połączyć wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia.

 

Przedszkole funkcjonuje od września 2013r., zaś żłobek od marca 2020r. Placówka czynna jest od godziny 7:00 do 17.00. Nie ma żadnych przerw zimowych ani letnich, w czasie ferii zimowych i wakacji  godziny otwarcia pozostają bez zmian.

 

Przedszkole i żłobek zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, która zachęca do twórczej zabawy i odkrywania świata. Nowoczesny budynek spełnia wszelkie normy i wymagania stawiane przez MEN oraz UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.

 

W nowoczesnym budynku, posiadamy dwie sale żłobkowe (łącznie na 36 dzieci), każda z dostępem do łazienki. Do wyłącznej dyspozycji naszych dzieci jest ogród przedszkolny z alejkami spacerowymi i bezpieczny plac zabaw.Żłobek „Kolorowe Kredki” to miejsce dla dzieci w wieku od 10 miesiąca do 2,5 roku życia. Zapewniamy dziecku bezpieczeństwo, higienę, troskliwą i czułą opiekę oraz bogatą gamę zajęć. Nasze sale wyposażone są w wiele atrakcyjnych zabawek oraz zorganizowanych kącików zabaw, dzięki czemu każdy maluch znajdzie miejsce dla siebie. Przeprowadzane zajęcia edukacyjne pomagają w rozwoju umiejętności, talentów i predyspozycji naszych dzieci – nawet najmłodsi uczestniczą w nich poprzez obserwację, co sprawia im dużo radości. Gdy pogoda na to pozwala, zajęcia przeprowadzane są na zewnątrz podczas spacerków w wózkach lub na placu zabaw.

 

Organizujemy m. in. zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe, czytanie bajek, wierszyków, rymowanek. Obchodzimy również wiele uroczystości, które dostarczają nam dużo zabawy i uśmiechu. Do takich uroczystości należy m. in. Dzień Pluszowego Misia, Światowy Dzień Postaci z Bajek, Mikołajki, Żłobkowe Jasełka, Dzień Rodziny itp.

 

Wyżywienie dostosowane jest do wieku i potrzeb dziecka. Potrawy są urozmaicane i w miarę możliwości kolorowe, by zachęcały do skosztowania przez małych smakoszy. Rozkład dań na cały tydzień wywieszony jest zawsze na tablicy przy wejściu głównym do przedszkola.

Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie

Zrozumiałem
pozycjonowanie
funkymedia