kredki partnerem akcji

akademia aquafreshkubusiowi przyjaciele naturyzał. 0 mamo tato wolę wodę

maly mis logo fundusze europejskie

 

APLIKACJA DLA RODZICÓW

livekid, logo.

Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl

Żłobek "Kolorowe Kredki" w Nałęczowie jest miejscem, w którym staramy się połączyć wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia.

 

Żłobek funkcjonuje od marca 2020 r. Placówka czynna jest od godziny 7:00 do 17.00 bez przerw zimowych ani letnich, w czasie ferii zimowych i wakacji godziny otwarcia pozostają bez zmian.

 

Budynek żłobka został zaprojektowany w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, która zachęca do twórczej zabawy i odkrywania świata. Nowoczesny budynek spełnia wszelkie normy i wymagania stawiane przez MEN oraz UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.

 

Nasze sale żłobkowe (łącznie na 69 dzieci) są nowoczesne, każda z dostępem do łazienki. Do wyłącznej dyspozycji naszych dzieci jest ogród przedszkolny z alejkami spacerowymi oraz bezpieczny plac zabaw.


Żłobek „Kolorowe Kredki” to miejsce dla dzieci w wieku od 10 miesiąca do 2,5 roku życia. Zapewniamy dziecku bezpieczeństwo, higienę, troskliwą i czułą opiekę oraz bogatą gamę zajęć. Nasze sale wyposażone są w wiele atrakcyjnych zabawek oraz zorganizowanych kącików zabaw, dzięki czemu każdy maluch znajdzie miejsce dla siebie. Przeprowadzane zajęcia edukacyjne pomagają w rozwoju umiejętności, talentów i predyspozycji naszych dzieci – nawet najmłodsi uczestniczą w nich poprzez obserwację, co sprawia im dużo radości. Gdy pogoda na to pozwala, zajęcia przeprowadzane są na zewnątrz podczas spacerków w wózkach lub na placu zabaw.

Organizujemy m. in. zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe, czytanie bajek, wierszyków, rymowanek. Obchodzimy również wiele uroczystości, które dostarczają nam dużo zabawy i uśmiechu. Do takich uroczystości należy m. in. Dzień Pluszowego Misia, Światowy Dzień Postaci z Bajek, Mikołajki, Żłobkowe Jasełka, Dzień Rodziny itp.

 

Wyżywienie dostosowane jest do wieku i potrzeb dziecka. Potrawy są urozmaicane i w miarę możliwości kolorowe, by zachęcały do skosztowania przez małych smakoszy. Rozkład dań na cały tydzień wywieszony jest zawsze na tablicy przy wejściu głównym do przedszkola.

pozycjonowanie
funkymedia