kredki partnerem akcji

akademia aquafreshkubusiowi przyjaciele naturyzał. 0 mamo tato wolę wodę

maly mis logo fundusze europejskie

 

APLIKACJA DLA RODZICÓW

livekid, logo.

Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl

W naszym żłobku łączymy naukę z zabawą i odkrywaniem otaczającego nas świata. Wszystkie Dzieci mają zajęcia dydaktyczne ze swoimi Paniami. Zajęcia oparte są na autorskich planach, który tworzone są w cyklach miesięcznych. Dzieci uczą się podczas zabawy i są stymulowane do nauki. Ciocie prowadzą również  zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczno – rytmiczne.

 

Ponieważ chcemy, aby każde dziecko miało możliwość rozwijania swoich zainteresowań, dlatego nasz żłobek zapewnia szereg dodatkowych zajęć w których mogą uczestniczyć wszystkie dzieci. Uważamy, że dzieciom należy stworzyć warunki do podejmowania różnorodnych działań, aby same mogły stwierdzić co lubią i co ich interesuje. W związku z powyższym przygotowaliśmy szeroką gamę zajęć dodatkowych.

 

Harmonogram zajęć dodatkowych w żłobku w roku 2020/2021 zobacz  

 

 

Bajkoterapia

Doskonała metoda relaksacyjna. Odpowiednio dobrane i opowiedziane historie przez wykwalifikowaną kadrę mogą doskonale wyciszyć. W połączeniu z zabawą światłem pozwoli najmłodszym miło spędzić czas leżakowania.

 

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia w małych grupach, które obejmują ćwiczenia sprawności aparatu artykulacyjnego, zabawy korygujące wady wymowy, poszerzanie słownika dzieci oraz diagnoza logopedyczna.

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

Zajęcia grupowe, które kształtują wrażliwość i percepcje zmysłową. Dzieci naśladują ruchy pojedyncze i sekwencje ruchowe. To odkrywanie możliwości własnego ciała. Ruch to zdrowie.

 

Języki obce

Zabawa i przygoda dla dzieci. Nauczyciele wykorzystując naturalne zdolności dzieci do przyswajania niewiarygodnej liczby informacji bez żmudnego powtarzania za pomocą zabawy nauczą dzieci języka angielskiego. Żłobek to najlepszy etap na rozpoczęcie nauki

 

Zajęcia rytmiczno-muzyczne

Formy wychowania muzycznego mają na celu pobudzanie rozwoju umysłowego dzieci. Wpływa na rozumienie i umiejętność przeżywania innych dziedzin sztuki, przede wszystkim teatru i sztuk plastycznych. Wartości rytmiki jest jednoczesne kształcenie cech osobowości psychicznej i struktury fizycznej człowieka języków obcych.

 

Zajęcia taneczne

To zajęcia polegające na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy tańca. Taka forma nauki ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i ewentualnych choreografii. Dzięki zajęciom tanecznym rozwijamy aktywność fizyczną dziecka jak i szereg jego dyspozycji psychofizycznych.

pozycjonowanie
funkymedia