Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl
Przedszkole Lublin, Puławy "Kolorowe Kredki" jest miejscem w którym staramy się połączyć wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia. Jesteśmy inspiracją dla profesjonalistów z dziedziny psychologii, logopedii i pedagogiki, którzy łączą pracę z pasją. Zwracamy szczególną uwagę aby każde dziecko miało równy dostęp do wszystkich zajęć dydaktycznych oraz nie czuło się dyskryminowane. Dajemy dzieciom możliwość rozwijania swoich zainteresowań, samodzielnego podejmowania decyzji oraz dzielenia się pomysłami z innymi przedszkolakami.
Zapraszamy też do naszego przedszkola mieszkańców Lublina i Puław, jak i osoby mieszkające bliżej.

Przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, która zachęca do twórczej zabawy i odkrywania świata. Nowoczesny budynek spełnia wszelkie normy i wymagania stawiane przez MEN oraz UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.. Posiadamy trzy sale dydaktyczne (łącznie na 67 dzieci), każda z dostępem do łazienki, oraz jadalnię, w której dzieci będą spożywały posiłki przygotowane we własnej kuchni. Do wyłącznej dyspozycji naszych przedszkolaków będą dwa nowoczesne place zabaw.

Zwracamy szczególną uwagę na zdrowie dzieci, dlatego w przedszkolu została zamontowana Rekuperacja zapewniająca stałą wymianę i oczyszczanie powietrza. W sposób szczególny troszczymy się o zdrowe odżywanie, w nowoczesnej kuchni wszystkie posiłki będą dostosowane do potrzeb każdego dziecka, przygotowywane z naturalnych produktów. Unikać będziemy produktów przetworzonych zawierających substancje chemiczne. Staramy się wytworzyć dobre nawyki żywieniowe, które zaowocują na przyszłość.


Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie

Zrozumiałem
pozycjonowanie
funkymedia