kredki partnerem akcji

akademia aquafreshkubusiowi przyjaciele naturyzał. 0 mamo tato wolę wodę

maly mis logo fundusze europejskie

 

APLIKACJA DLA RODZICÓW

livekid, logo.

Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl
Niepubliczne Przedszkole  "Kredki" w Lublinie jest miejscem, w którym staramy się połączyć wiedzę i nowoczesność ze zdrowym stylem życia. Jesteśmy inspiracją dla profesjonalistów z dziedziny psychologii, logopedii i pedagogiki, którzy łączą pracę z pasją. Zwracamy szczególną uwagę aby każde dziecko miało równy dostęp do wszystkich zajęć dydaktycznych oraz nie czuło się dyskryminowane. Dajemy dzieciom możliwość rozwijania swoich zainteresowań, samodzielnego podejmowania decyzji oraz dzielenia się pomysłami z innymi przedszkolakami.
Zapraszamy do naszego przedszkola mieszkańców Lublina i okolic.

Przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, która zachęca do twórczej zabawy i odkrywania świata. Nowoczesny budynek spełnia wszelkie normy i wymagania stawiane przez MEN oraz UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych. Posiadamy trzy sale dydaktyczne (łącznie na 70 dzieci), każda z dostępem do łazienki, oraz jadalnię, w której dzieci będą spożywały posiłki przygotowane we własnej kuchni. Do wyłącznej dyspozycji naszych przedszkolaków będą dwa nowoczesne place zabaw.

Zwracamy szczególną uwagę na zdrowie dzieci, dlatego w przedszkolu została zamontowana Rekuperacja zapewniająca stałą wymianę i oczyszczanie powietrza. W sposób szczególny troszczymy się o zdrowe odżywanie, w nowoczesnej kuchni wszystkie posiłki będą dostosowane do potrzeb każdego dziecka, przygotowywane z naturalnych produktów. Unikać będziemy produktów przetworzonych zawierających substancje chemiczne. Staramy się wytworzyć dobre nawyki żywieniowe, które zaowocują na przyszłość.


U nas aktywny jest każdy dzień... 😄
Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zapoznania się z ofertą przedszkola.
📌 Mamy jeszcze wolne miejsca na nowy rok szkolny!
📌 Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania
📞 tel. 733-120-120
📌 Wiele informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej przedszkola www.kolorowekredki.org.pl, oraz fb placówki.


pozycjonowanie
funkymedia