kredki partnerem akcji

akademia aquafreshkubusiowi przyjaciele naturyzał. 0 mamo tato wolę wodę

maly mis logo fundusze europejskie

 

APLIKACJA DLA RODZICÓW

livekid, logo.

Kolorowe Kredki
tel. +48 733 120 120 | e-mail: przedszkole@kolorowekredki.org.pl

Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki" w Snopkowie jest nowoczesną placówką oświatową, powstałą w 2021 roku. Organem prowadzącym jest właściciel przedszkola, P. Agnieszka Rozpędowska, zaś nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie.

 

Do przedszkola mogą uczęszczać dzieci w wieku  od 2,5 do 6 lat.

 

Posiadamy dwie sale dydaktyczne (łącznie na 38 dzieci), każda z dostępem do łazienki, własną kuchnię i gabinet logopedyczny. Oprócz wykwalifikowanej kadry, nasze przedszkole zapewnia szereg dodatkowych zajęć, w których mogą uczestniczyć wszystkie dzieci. W związku z powyższym przygotowaliśmy szeroką gamę zajęć dodatkowych tj. taniec, rytmika, język angielski, bajkoterapia, logopedia, zajęcia sportowe. Realizujemy też wiele ciekawych programów i projektów ogólnopolskich, tj. „Kubusiowi Przyjaciele Natury”, „Aquafresh”, „Poznajemy ciekawe zawody” czy „Poznajemy kultury europejskie” i in. Organizujemy wiele uroczystości i imprez wewnątrzprzedszkolnych i współpracujemy z wieloma instytucjami i osobami.

 

Posiadamy bogatą bazę dydaktyczną tj. sprzęt komputerowy, programy multimedialne, sprzęt TV, nowoczesne pomoce dydaktyczne i innowacyjne zabawki.

 

W sposób szczególny troszczymy się o zdrowe odżywanie, dlatego wszystkie posiłki są dostosowane do potrzeb każdego dziecka i przygotowywane z naturalnych produktów w przedszkolnej kuchni. Unikamy produktów przetworzonych zawierających substancje chemiczne. Staramy się wytworzyć dobre nawyki żywieniowe, które zaowocują na przyszłość.

 

Najbliższe otoczenie przedszkola stanowi ogród z pięknymi nasadzeniami i meblami ogrodowymi, oraz z atrakcyjnym mini zoo. Do wyłącznej dyspozycji naszych przedszkolaków jest nowoczesny plac zabaw. Przy budynku przedszkola znajduje się również parking dla samochodów.

 

 

nabor 2021

U nas aktywny jest każdy dzień... 😄
Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zapoznania się z ofertą przedszkola.
📌 Mamy jeszcze wolne miejsca na nowy rok szkolny!
📌 Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania
📞 tel. 733-120-120
📌 Wiele informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej przedszkola www.kolorowekredki.org.pl, oraz fb placówki.


pozycjonowanie
funkymedia